Sporto klubo "Ir imperialas" receptai

Pradėti reikia ne rytoj ar nuo pirmadienio, o tučtuojau, dabar. Svarbu pozityvus nusiteikimas. Tai reiškia, kad jums prireiks daug ištvermės pasiekti norimą tikslą. Nenuolaidžiaukite sau, bet ir nepamirškite savęs pagirti už savo atkaklumą.

Pusryčių apkepas "Kol prausiuosi".                                                                          
200g liesos varškės,
1 kiaušinis,

3-4 šaukštai be druskos virtų ryžių,                                                                
5 tabletės sutrinto sacharino,
keli džiovinti abrikosai,razinos ar kitokie vaisiai. Galima šaukštą kokoso drožlių.

Kiaušinį išplakti su sutrintu sacharinu, sudėti varškę, ryžius, supjaustytus džiovintus vaisius. Viską sumaišyti ir kepti mikrobangų krosnelėje 6-7 minutes. Jei gaminsite dvigubą porciją, kepkite dvigubai ilgiau. Valgyti galite užpylę liesu jogurtu.

 

Žuvis su troškintomis daržovėmis.
200-300g žuvies,
1 pomidoras be luobelės,
1 svogūnas,
1 nedidelė morka,
1 paprika,
česnako pagal skonį,
prieskonių,
alyvuogių aliejaus.
Žuvį išverdame, daržoves supjaustome kubeliais, supilame prieskonius ir troškiname. Baigus troškinti, įpilame aliejaus. Dedame žuvį į lėkštę, ant viršaus uždedame troškintų daržovių. Galima valgyti su pomidorų padažu. Skanaus!

 

Bananinis kokteilis

100g. liesos varškės
1 bananas
150g 1% pieno
              
Viską sudėti į kokteilinę ir plakti  iki vientisos masės, kam trūksta saldumo gali įdėti cukraus pakaitalo. Šį kokteilį labai sveika gerti vaikams, tik jiems galima įdėti medaus.

 

DAUGIAU RECEPTŲ IR INFORMACIJOS RASITE TINKLAPYJE  http://www.irimperialas.lt/  ARBA ATVYKĘ Į  SPORTO KLUBĄ "IR IMPERIALAS", KURIS YRA VIEŠBUTYJE "ŠIAULIŲ KRAŠTO MEDŽIOTOJŲ UŽEIGA", DUBIJOS G. 20, ŠIAULIAI.