Kambariai

Jūsų paslaugoms – 89 erdvūs kambariai: 82 dviviečiai, 4 liukso klasės (svetainė ir miegamasis), mažieji bei didieji apartamentai (svetainė, miegamasis, džiakuzi vonia) ir 1 vienvietis kambarys. Vienu metu galime apgyvendinti 177 svečius. Liukso kambariai išsiskiria tuo, kad yra erdvesni, todėl juose galime pasiūlyti puikų poilsį šeimoms. Įrengti 3 kambariai svečiams su negalia. Pusryčiai įskaičiuoti į kambario kainą. Galima atsivežti gyvūnus.

Savo svečiams sudarome geriausias sąlygas ramiam ir turtingam poilsiui.

Kiekviename kambaryje:
♦ telefono ir interneto linijos;
♦ televizorius;
♦ individualūs seifai su elektroniniu užraktu;
♦ mini barai;
♦ tualeto ir higienos reikmenys;
♦ plaukų džiovintuvas;
♦ palydovinė TV;
♦ daugelyje kambarių įrengti oro kondicionieriai.

Didieji apartamentai

Klasikinio stiliaus, modernūs ir labai erdvūs apartamentai. Šiame kambaryje yra svetainė, darbo kambarys, valgomasis, miegamasis, balkonas, bei vonios kambarys. Kambaryje palydovinė ir kabelinė televizija, interneto ryšys, mini baras, individualus elektroninis…

Mažieji apartamentai

Modernaus stiliaus kambarys, kuriame Jūsų patogumui darbo stalas, palydovinė ir kabelinė televizija, mini baras, individualus elektroninis seifas. Vonios kambaryje džiakuzi vonia, dušo kabina, plaukų džiovintuvas, bei visos reikalingos higienos priemonės….

Liukso klasės kambarys

Liukso klasės kambarys yra dviejų aukštų: svetainė pirmame aukšte, o miegamasis antrame. Kambario patogumai: seifas, oro kondicionierius, darbo stalas, svetainės zona, telefonas, kabelinė ir palydovinė televizija, internetas (bevielis ir laidinis),…

Standartinis kambarys

Standartinio tipo kambarys yra tinkantis visiems. Jame patogiai įsikursite atostogų metu ar darbo reikalais. Kambaryje yra mini baras, individualus seifas, televizorius, interneto ryšys, darbo stalas ir kiti komfortą užtikrinantys daiktai….

2020 © Šiaulių krašto medžiotojų užeiga
Puslapių kūrimas: UAB GPsoft