Konferencijoms

Viešbutis „Šiaulių krašto medžiotojų užeiga“ kviečia visus organizuoti seminarus, konferencijas ir įvairius susitikimus. Jūsų patogumui trys puikios konferencijų salės: Mažoji konferencijų salė, Didžioji konferencijų salė ir 5 aukšte esanti konferencijų salė. Šalia visų salių yra erdvūs vestibiuliai Jūsų ekspozicijai, kavos pertraukėlėms rengti. Esant pageidavimui kavos pertraukėlės rengiamos salės viduje. Salės įranga ir išdėstymas pritaikomas pagal užsakovo poreikius.

Be papildomų mokesčių galima naudotis:

Dėl papildomos informacijos ir konferencijų salių rezervacijos prašome kreiptis telefonu: +370 41 524 526, mob.: +370 69309264, faksu: +370 41 524 525 arba el. paštu: info@hoteluzeiga.lt

Kavos pertraukėlės

Konferencijos, seminarų ir įvairių susitikimų metu ar po jų, dalyviams siūlo specialų ir nebrangų konferencijų pertraukėlių meniu:

Kava/arbata, vieno kąsnio sumuštiniai, stalo vanduo su citrina – 2,20€/7,60 Lt
Kava/arbata, sausainiai, stalo vanduo su citrina – 1,50€/5,17 Lt
Kava/arbata, vieno kąsnio sumuštiniai, sausainiai, stalo vanduo su citrina – 3,00€/10,36 Lt
Kava/arbata, pyragaitis, stalo vanduo su citrina – 1,80€/6,22 Lt

Taip pat, paruošime  pagal Jūsų asmeniškai pasirinktą meniu!

 

5 aukšte konferencijų salė

Konferencijoms, susitikimams, seminarams siūlome konferencijų salę, kurioje yra 40 vietų. Kėdės su atvartais, rekomenduojama susodinimo forma – klasės forma, bet galima susistatyti pagal esamus poreikius (darbas grupėse). Konferencijų salės įranga (įskaičiuota į salės nuomą): lenta su popieriumi, ekranas, rašymo priemonės, interneto ryšys, projektorius. Pateikiamos nuorodos atvykstantiems seminaro dalyviams.

Didžioji konferencijų salė

„Didžioji konferencijų salė“ talpina 60 asmenų, galimas dalyvių susodinimas klasės forma, prie atskirų keturviečių staliukų ar vieno didelio bendro stalo. Salės plotas yra 92,63 m2 Sėkmingą Jūsų įmonės ar asmeninį renginį padės užtikrinti paslaugus ir profesionalus viešbučio personalas, salėse įrengtas oro kondicionavimas, moderni garso ir vaizdo įranga, bevielis internetas. Suteikiama nemokamai: projektorius, rašymo lenta, popierius, rašymo priemonės, interneto ir televizijos ryšys.

Mažoji konferencijų salė

Kviečiame Jus organizuoti  seminarus, susitikimus ir konferencijas puikiai įrengtoje „Mažojoje konferencijų salėje“. Konferencijų salė talpina 40 asmenų, ji yra 46,24 m2 , galimas dvejopas dalyvių susodinimas klasės forma arba prie stalų. Nepriekaištingą Jūsų renginio kokybę užtikrins konferencijų salėse įrengtas oro kondicionavimas, moderni konferencinė įranga, geros kokybės garso ir vaizdo įranga, bevielis internetas, jauki aplinka ir puikus personalo aptarnavimas. Suteikiama nemokama įranga: rašymo lenta, popierius, spalvotos rašymo priemonės, projektorius, interneto ir televizijos ryšys. Pateikiamos nuorodos atvykstantiems seminaro dalyviams.

2020 © Šiaulių krašto medžiotojų užeiga
Puslapių kūrimas: UAB GPsoft