Paslaugos

Rūbų skalbimas ir lyginimas

Ši paslauga yra mokama ir suteikiama darbo dienomis. Rūbus reikia sudėti į specialų maišelį, užpildyti informacinį lapelį ir atnešti į registratūrą.  Atliekame skubų ir sausą rūbų valymą. Jei Jums nereikia skalbimo paslaugų, o tiesiog norite pasinaudoti lyginimo paslauga, tai tereikia kreiptis į registratūrą ir viešbučio personalas pasirūpins Jūsų rūbais.  

Treniruoklių salė

Siūlome viešbučio klientams dieną pradėti aktyviai ir  nemokamai naudotis treniruoklių sale, kuri yra nuliniame aukšte. O ne viešbučio svečiams, siūlome kreiptis į sporto klubo „Ir Imperialas“ trenerį Raimondą ar Edvardą ir susitarti dėl treniruočių grafiko ir kitų paslaugų.

Baseinas ir pirtis

Viešbučio klientams, siūlome pasinaudoti infraraudonųjų spindulių sauna, suomiška pirtimi ir atsigaivinti baseine. Patogiai įrengtame priešpirtyje galima puikiai atsipalaiduoti 12-os žmonių kompanijai, užsisakyti vaišių tiesiogiai iš restorano. Teikiama rankšluosčių nuomos paslauga, bei galima nusipirkti reikalingų higienos priemonių rinkinių registratūroje. Baseinu nemokamai gali naudotis viešbučio klientai!

2020 © Šiaulių krašto medžiotojų užeiga
Puslapių kūrimas: UAB GPsoft